Allahindlus!

Raamat “60 minutiga nädalas vormi”

Kaalustalla.ee raamat “60 minutiga nädalas vormi”!

See on 216 lk kõvade kaantega kvaliteetsel paberil kaunite retseptide piltidega ilustreeritud raamat, kus anname edasi enda teadmised tervislikust toitumisest ja kodustest efektiivsetest intervalltreeningutest.

See on raamat, kuhu oleme pannud oma hinge ning see raamat sõna otseses mõttes elab ja kõnetab sind.
See elab nii siis, kui ostad selle endale kui ka siis, kui kingid selle sõbrale või lähedasele.

21.69 14.99


Raamat 5

Kaalustalla.ee raamat “60 minutiga nädalas vormi”.

Kuidas suunata oma toitumist nii, et kõht on täis, ülemäärased isud kadunud ja treeningud lühikesed, aga kehakaal langeb ning keharasvad põlevad?
Sellest raamatust leiad rasvapõletusprogrammi “60 minutiga nädalas vormi” täiendatud trükiversiooni:
80 täpsete kogustega tervisliku ja maitsva toidu retsepti, lühikeste, kuid efektiivsete koduste treeningute treeningukavad ning rohkesti nippe, mis teevad kaalulangetamise lihtsaks.
Treeningukavad on esitatud raskusastmeti, mis arvestavad su treenitust.
Psst! Oleme raamatusse lisanud retsepte ja harjutusi, mida oleme küll katsetanud, aga pole varem kunagi avalikult jaganud.

Sa ei osale inimeksperimendis. See kava on läbinud aastatepikkuse katseperioodi, mille jooksul on selle kava edus saanud veenduda juba kümned tuhanded inimesed. Nimelt oleme toitumisnõustajate-treeneritena kasutanud seda kava tuntud portaalides www.kaalustalla.ee ja www.fi tlap.ee.

See ei ole imedieet, vaid korralikult läbi mõeldud tark toitumine, mis aitab sul edukalt kehakaalu langetada ja soovitud kaalu hoida. Jäädavalt.

Raamatus kajastame järgnevaid peatükke:

KAALU LANGETAMISE PÕHITÕED JA NIPID
Siin anname ülevaate sellest, millel põhineb edukas kaalu langetamine.

KÕIK, MIS ON KEHAKAALU LANGETAMISE JUURES TÄHTIS
Siin räägime, millele tasub kaalu langetamise juures tähelepanu pöörata ja millele mitte.

Raamat 1TOITUMISKAVA
Anname konkreetsed retseptid koos ja retseptide kirjeldustega ning just sulle sobivate kogustega stiilis, mida võid näha parempoolsel pildil.

Me ei anna sulle mõningaid retsepte, nagu meie konkurent. Me anname sulle 80 retsepti, mille abil saad viia ennast unistuste vormi!

Raamatusse oleme pannud Kaalustalla.ee populaarseimad retseptid ning loomulikult ka täiesti uusi retsepte!

See ei ole raamat, kus me tahame müüa sulle raamatut ostes enda veebipõhist toitumisprogrammi – see on raamat, kus me anname sulle kõik vajaliku, et saavutaksid vormi, millest oled siiani vaid unistanud!

Raamat 3

TREENINGUKAVA
Selles peatükis anname konkreetsed treeningkavad, mis aitavad sul tõhusalt vabaneda üleliigsetest kilodest, kui kasutad neid koos raamatus olevate toitumiskavaga,

Raamat sisaldab treeningkavasid nii algajatele, edasijõudnutele kui ka kogenud harrastajatele.

 

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Selles raamatu peatükis vastame populaarsetele küsimustele, mis on esitanud meie kaugel enam kui 20 000 liitunud ja programmi ostnud klienti

TAGASISIDED

Siin peatükis toome välja mõned Kaalustalla.ee programmide tublimate järgijate tagasisided, aga kes need on ja mida nad kirjutavad, seda nöete alles raamatus :-).

Kui soovite saada efektiivseid koduseid treeningu ja toitumise nõuandeid ja konkreetseid samm-sammult ette antud kavasid, millega viia ennast unistuste vormi, siis on teil võimalik soetada endale kirjeldatud raamat hinnaga 21,69 eurot.

* Raamat on saadaval ka Apollo ja Rahva raamatu kauplustes.
Apollo valis raamatu jaanuari kuu raamatuks!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Raamat “60 minutiga nädalas vormi””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Olen lugenud ja nõustun kasutustingimustega*