Magneesiumkloriidi helbed (magneesiumi sisaldus 47%) 1 kg

Keha omastab naha kaudu magneesiumit kuni 10 korda paremini kui toidulisanditest. Magneesiumi jalavann on parim lahendus magneesiumipuuduse korral.

Magneesiumipuudusele viitavad sümptomid:

pidev väsimus, unetus, lihaskrambid, diabeet,  haprad luud ja lagunevad hambad, iiveldus, unehäired, kõhukinnisus, pidev isu soola, magusa või millegi muujärele, mida nimetada ei oska.

Toote info:

Magneesiumkloriidi helbed on vanni tegemiseks jalgadele ja kogu kehale. Magneesium parandab naha üldist seisukorda, lõõgastab lihaseid ja taastab mineraalide taset.

Kasutamine:

Jalavanniks läheb vaja 4-5 l vett (soovituslik vee temperatuur 37-41 kraadi Celsiuse järgi), seejärel lisa vette 150-200 grammi magneesiumkloriid helbeid. Pane jalad vette ning lõõgastu, jalalabad ja pahkluud võiksid olla veega täielikult kaetud. Soovitav on teha vanni 20 minutit, 2-3 päeva nädalas.

Magneesiumi kogukeha vanniks tuleks lisada vanni veele 500-1000 grammi magneesiumkloriid helbeid. Vannivee temperatuur peaks jääma vahemikku 37-41 kraadi Celsiuse järgi. Vann peaks kestma vähemalt 20 minutit.

Magneesiumkloriid helbeid võivad kasutada igas vanuses inimesed, sh rasedad, imetavad emad ja lapsed. Ülearune magneesium väljub kehast neerude kaudu. Võib kasutada koos ravimitega. NB! Vastunäidustatud tugeva neerupuudulikkuse, soolte ummistuse ja bradükardia korral. Toode on mõeldud ainult välispidiseks kasutamiseks.

Tootja: Zechstein Minerals BV.

9.50


  • Magneesiumihelbed on toodetud magneesiumkloriidist, mida kaevandatakse Hollandis, Veendamis, ning mis on üks puhtamaid maailmas. Helbed on valmistatud Zechsteini merepõhjast kaevandatud magneesimkloriidist, mis on seal settinud üle 250 miljoni aasta ega ole kokku puutunud saastega.
  • Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) andmetel on 75% elanikest magneesiumipuuduses ja see on tõsine probleem üle maailma. Toitainevaesete muldade, kiirete ja stressirohkete eluviiside ning halbade toitumisharjumuste tõttu ei saa me igapäevaselt piisavalt magneesiumi. Keha vajab magneesiumi suures koguses iga päev! 
  • kg hind: 9,50 €
  • Loe lähemalt magneesiumi toimest ka siit!

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Magneesiumkloriidi helbed (magneesiumi sisaldus 47%) 1 kg”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Olen lugenud ja nõustun kasutustingimustega*