Allahindlus!

Lõunakomplekt-termokott ja 3 karpi

Ilus lõunakomplekt, kuhu kuuluvad 100% õhu- ja vedelikukindlad karbid. Komplekti kuulub ka termokott mis aitab säilitada temperatuuri.  Säilitukarpe võib kasutada mikrolaineahjus (avatud kaanega), nõudepesumasinad ning sügavkülmutada.

Karbist leiate:
1 x 350 ml toidukarp jagajaga
2 x 350 ml toidukarp
Kaasas on kahvel ja nuga

22.90 19.90


Ilus lõunakomplekt, kuhu kuuluvad 100% õhu- ja vedelikukindlad karbid. Komplekti kuulub ka termokott mis aitab säilitada temperatuuri.

Ilus lõunakomplekt, milles on 100% õhu- ja vedelikukindlad karbid. Komplekti kuulub ka termokott, mis aitab säilitada temperatuuri.  Säilitukarpe võib kasutada mikrolaineahjus (avatud kaanega), nõudepesumasinas ning sügavkülmutada.

1 toidukarp on jagajatega, mis tähendab, et karbi sees on kaks eemaldatavat lisakarpi, seega saab karbiga korraga säilitada ja transportida kahte asja. Jagajaid on võimalus ümber tõsta ka teistesse karpidesse

Lisainformatsioon:

Õhukindel anum

On läbinud kõik kohalike ja rahvusvaheliste institutsioonide lekkekatsetused. Lukustab 4 küljest ning hermeetiline lukustus tagab võrdse rõhu kõigist neljast küljest.

Vastupidavus

Peab vastu 3 miljonit painutus korda. Kui anumat kasutada 10 korda päevas on selle kasutusiga 821 aastat (keskmiselt). Toode talub temperatuurimuutusi -20°C kuni 99°C. Tänu sellele võib neid kasutada mikrolaineahjus, sügavkülmikus ja nõudepesumasinas.

Tervislik

Nõude valmistamisel on kasutatud parimaid toormaterjale, mis on vastupidavad ja kuumakindlad ning inimorganismi sõbralikud. Tooted on BPA vabad. Läbinud ranged USA FDA ja Saksa SGS hügieeni ja turvalisuse katsed.

Kasutamine ja hooldus

• Pese enne kasutamist
• Pese nõudepesumasina ülemises osas
• Ära kasuta abrasiivseid puhastusaineid ja kraabitsaid
• Vajaduse korral võib silikoontihendi puhastamiseks eemaldada
• Ära kasuta eemaldamiseks teravaid esemeid

Kasutamine ja hooldus kasutamisel mikrolaineahjus

• Ava kõik neli sulgurit ja kaas enne mikrolaineahjus kasutamist
• Palume tühja anumat mitte panna mikrolaineahju
• Ära kasuta kaant või alust pliidiplaadil
• Väldi õli, rasva, suhkrut ja tomatit sisaldava toidu ülekuumenemist, et ära hoida püsivaid plekke, sööbimist või muid ohte, mis juhtuvad kõrgest temperatuurist

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lõunakomplekt-termokott ja 3 karpi”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Olen lugenud ja nõustun kasutustingimustega*