Biotiin

Biotiin on vees lahustuv vitamiin, mis on vajalik keha normaalseks kasvuks ja funktsioneerimiseks. Biotiin toimib glükoneogeneesi, rasvhapete sünteesi ja mõnede aminohapete ainevahetuse peamiseks regulatiivseks elemendiks. Koos oma rolliga energiatootmises suurendab biotiin teatud valkude sünteesi. Lisaks soodustab biotiin tervislikku immuunsüsteemi talitluse ja mängib olulist rolli naha tervises. Samuti aitab tagada terved juuksed, küüned ning naha. Kapsli värvus võib muutuda, kuid see ei mõjuta toote toimet.

Biotiini defitsiidi esmasteks tunnusteks on isutus, lihaste valulisus, kuiv nahk ja unetus. Sügava defitsiidi tunnuseks on seborröa ehk rohke rasueritus, mis on tingitud lipiidide ainevahetuse häiretest.

Kasutamine: 1 kapsel päevas söögi ajal. Koostis 1 päevaannuses (1 kapslis): Biotiin 5000 mikrogrammi.

19.90


Biotiin on vees lahustuv vitamiin, mis on vajalik keha normaalseks kasvuks ja funktsioneerimiseks. Lisaks soodustab biotiin tervislikku immuunsüsteemi talitluse ja mängib olulist rolli naha tervises. Samuti aitab tagada terved juuksed, küüned ning naha.

Muud koostisained: riisijahu, tselluloos (kapsel), magneesiumstearaat (taimsest allikast) ja ränidioksiid.
Toode ei sisalda: nisu, gluteeni, sojat, piima, muna, kala, koorikloomade ja pähklite koostisosi.
Säilitamine: Hoida jahedas ja kuivas kohas pärast avamist. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Kapsli värvus võib muutuda, kuid see ei mõjuta toote toimet.
Kogus: 60 taimset kapslit.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Biotiin”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Olen lugenud ja nõustun kasutustingimustega*